ניהול תיקים

ניהול תיק השקעות בחברת גרניט
הלקוח יפעל ישירות מול אחד ממנהלי ההשקעות בחברת גרניט. בתחילת התהליך מתבצעת שיחת היכרות אשר בה מבהירים מהם צרכיו הפיננסיים ונסיבותיו האישיות של הלקוח ומהם מטרות ההשקעה. בסיום השיחה מוגדרת מדיניות השקעה כתובה בהתאמה אישית ללקוח, ותיק ההשקעות ינוהל בכפוף למדיניות השקעה זו.
גרניט פועלת באמצעות רישיון ניהול תיקי השקעות בעל תת סיווג ייעוצי. על פי תנאי רישיון זה, חל איסור על גרניט לקבל עמלות או תמריצים מצדדים שלישיים מסוג סוג שהוא. כלומר, שיקול הדעת של מנהלי ההשקעות של גרניט הנו אובייקטיבי ולטובת הלקוח בלבד.
רבים מבתי השקעות בישראל רבים פועלים תחת רישיון השקעות שיווקי. כלומר, הם רשאים לקבל עמלות או תמריצים מצדדים שלישיים בגין נכסים פיננסיים שהם רוכשים בתיקי הלקוחות שלהם, כגון קרנות נאמנות, ונכסים אחרים. בחברת גרניט, אין כל עמלות או תמריצים מצדדים שלישיים, בהתאם לחזון החברה להציע שירתי ניהול השקעות אובייקטיביים ברמה הגבוהה ביותר.
הלקוח יעמוד בקשר ישיר עם אחד ממנהלי ההשקעות של גרניט. אחת לחודש, או אחת לשלושה חודשים, בהתאם לבחירת הלקוח, יישלח ללקוח במייל דוח מפורט על ביצועי תיק ההשקעות. בכל עת הלקוח יכול לשוחח עם מנהל ההשקעות האישי שלו.
הכספים המנוהלים נמצאים בחשבון בנק על שם הלקוח, בבנק על פי בחירתו של הלקוח. גרניט עובדת מול כל הבנקים בישראל, והלקוח רשאי לבחור בכל בנק שמתאים לו.
גרניט תנהל את חשבון ההשקעות באמצעות הרשאה מיוחדת שעליה חותם הלקוח בסניף הבנק. ההשראה מוגבלת לביצוע פעולות של קניה ומכירה בלבד. כלומר, לגרניט אין שום אפשרות בכל מקרה למשוך כספים מהחשבון, אלא רק לקנות ולמכור נכסים פיננסיים בחשבון.
גרניט תנהל את חשבון ההשקעות בהתאמה אישית ללקוח, ובכפוף למדיניות ההשקעה הכתובה הספציפית ללקוח. מדיניות השקעה זו מהווה התחייבות של גרניט כלפי הלקוח לגבי האופן בו ינהלו הכספים. למשל, לקוח המעוניין בתיק השקעות סולידי, יוכל לקבוע זאת במסגרת מדיניות ההשקעה אשר תגדיר במדויק את רמת הסיכון בתיק ההשקעות.
ניתן לנהל באמצעות שירות זה גם קרנות השתלמות וקופות גמל באמצעות מסלול IRA.
לקביעת פגישה, 0525348721

למה ניהול תיקים אצלנו

קשר רציף

קשר רציף, הדוק ודו כיווני בין מנהל ההשקעות ללקוח לשם יעוץ וביצוע שינויים בצמתי החלטות חשובים

מנהל השקעות אישי

מנהל השקעות אישי, זמין בכל עת הנותן מענה מקצועי, הולם וזמין במגוון תחומים

דגש על חיסכון

השקעה בדגש על חיסכון ליצירת ערך לאורך שנים

התחשבות בצרכי הלקוח

התחשבות בטווח ההשקעה של הלקוח באיתנותו הפיננסית ובצרכים השוטפים

יתרון בשווקים תנודתיים

יתרון עצום בשווקים תנודתיים בהתאמה מירבית לצרכי כל לקוח בכל זמן נתון

ללא זיקה למוצרים מובנים

חברה ללא זיקה למוצרים מובנים כמו קרנות נאמנות, תעודות סל וכדומה

מעוניינים לקבוע פגישה?

צרו קשר 09-9554545
או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם