למה אנחנו

קצת עלינו

 

החזון של חברת גרניט

 

מייסדי החברה שמו להם למטרה להקים גוף בוטיק לניהול השקעות השואף למצוינות ולסטנדרטים גבוהים יותר מהמקובל בשוק ההון הישראלי.

חזון  של מייסדי החברה הנו: שאיפה למצוינות אתית, מקצועית ואנושית, על מנת לספק את שירות מעולה, תוצאות פיננסיות מכסימליות וחוויית לקוח נעימה ללקוחותינו.

חזון החברה בא לידי ביטוי באמצעות התרבות הארגונית הייחודית של חברת גרניט, המתבססת על שלושה נדבכים:

 

אתיקה בלתי מתפשרת

חברת גרניט פועלת על פי רישיון ניהול תיקי השקעות בעל תת סיווג ייעוצי, האוסר על קבלת תמריצים או עמלות מגורמים שלישיים. בשל כך, למנהלי ההשקעות אין כל שיקולים זרים כאשר הם בונים את תיק ההשקעות בוחרים את ניירות הערך והמוצרים הפיננסיים השונים בתיקי ההשקעות של הלקוחות. מנהלי ההשקעות של גרניט רואים לנגד עיניהם את טובתו של הלקוח בלבד. התנהלות אתית ללא פשרות היא חלק מהדי.אנ.איי הארגוני של גרניט, והיא מוטמעת היטב בשגרת העבודה של מנהלי ההשקעות של גרניט ועובדיה.

*מרבית הכספים המנוהלים בחברות ניהול התיקים בישראל מנוהלים בחברות אשר להן רישיון בעל תת סיווג שיווקי, אשר מתיר למנהלי ההשקעות לתת העדפה למוצרים אשר יש להם קשר כזה או אחר לחברה, לרבות מוצרים אשר חברת ניהול התיקים מקבלת עמלה בגין הפצתן. חברת גרניט אינה פועלת בדרך זו. לחץ כאן להרחבה בנושא זה.

מקצועיות בניהול ההשקעות

תהליך בנייתו של תיק השקעות הוא תהליך קפדני ומורכב, הדורש מיומנות רבה ודיוק בפרטים. תיק ההשקעות מותאם באופן אישי ללקוח. בחברת גרניט קיימים תהליכים מובנים המבטיחים תהליך ניהול השקעות מקצועי ויעיל. ועדת ההשקעות של החברה, בגיבוי של יועצים חיצוניים מומחים, מתכנסת באופן שוטף מגבשת את מדיניות ההשקעה של גרניט ומפקחת על ביצועה התקין והמדויק. מעבר למקצועיות ודיוק בלתי מתפשרים, מקפידה החברה על תהליכים פנימיים יעילים המאפשרים לחברה גמישות מרבית מצד אחד, ופיקוח הדוק מצד שני. היותה של החברה גוף בוטיק והתרבות הארגונית אשר מעודדת מצוינות, מבטיחות ניהול אופטימלי של ההשקעות.

ההיבט האנושי

 הנדבך השלישי בחזון של חברת גרניט הוא ההיבט האנושי. בסופו של יום, הניהול הפיננסי צריך לשרת את צרכי החיים של לקוחותינו ומשפחותיהם, ולא להיפך. לפיכך, הערך של שמירה על קשר אישי ואנושי עם הלקוחות מוטמע כערך רב חשיבות בתרבות הארגונית שלנו. הקשר הוא בין הלקוח ישירות למנהל ההשקעות שלו, אשר מקבל את החלטות ההשקעה בתיק ומשתתף בוועדת ההשקעות. נגישות ישירה ובלתי אמצעית לגורמים המקצועיים בחברה,בצירוף עם הגישה מוכוונת לקוח של גרניט ועובדיה, שואפת למצוינות גם בתחום של הקשר האנושי עם הלקוח.

 

 

 

 

מעוניינים לקבוע פגישה?

צרו קשר 09-9554545
או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם