ייעוץ השקעות

ייעוץ השקעות בחברת גרניט
הלקוח יפעל ישירות מול אחד מיועצי ההשקעות בחברת גרניט. בתחילת התהליך מתבצעת שיחת היכרות אשר בה מבהירים מהם צרכיו הפיננסיים ונסיבותיו האישיות של הלקוח ומהם מטרות ההשקעה. בסיום השיחה מוגדרת מדיניות השקעה כתובה בהתאמה אישית ללקוח. הייעוץ יינתן ללקוח בכפוף למדיניות השקעה זו.
גרניט פועלת באמצעות רישיון השקעות בעל תת סיווג ייעוצי. על פי תנאי רישיון זה, חל איסור על גרניט לקבל עמלות או תמריצים מצדדים שלישיים מסוג סוג שהוא. כלומר, שיקול הדעת של מנהלי ההשקעות של גרניט הנו אובייקטיבי ולטובת הלקוח בלבד. לכן, הלקוח יכול להיות בטוח שהייעוץ שיקבל הנו אובייקטיבי במאה אחוז ולא מושפע מעמלות ותמריצים כאלה או אחרים, בהתאם לחזון החברה להציע שירותי השקעות אובייקטיביים ברמה הגבוהה ביותר.
הכספים המנוהלים נמצאים בחשבון בנק על שם הלקוח, בבנק על פי בחירתו של הלקוח. גרניט עובדת מול כל הבנקים בישראל, והלקוח רשאי לבחור בכל בנק שמתאים לו.
בייעוץ השקעות, בניגוד למצב של תיק השקעות מנוהל, הלקוח מבצע לרוב את פעולות הקניה והמכירה בחשבון בעצמו. השירות מתאים ללקוחות אשר יש להם זמן פנוי ואת הידע הנדרש על מנת להיות מעורבים בעצמם בניהול תיק ההשקעות.
ללקוחות המעוניינים בכך, קיימת גם אפשרות של ביצוע פעולות הקניה והמכירה בחשבון על ידי גרניט, אולם לכל פעולה ופעולה יידרש אישור ספציפי מהלקוח. גרניט לא תבצע פעולות על דעת עצמה, אלא אך ורק לאחר קבלת אישור הלקוח לפעולה הספיציפית, מה שדורש מהלקוח רמת זמינות גבוהה.
במידה והלקוח בחר באפשרות של ביצוע הפעולות על ידי גרניט, גרניט תפעל באמצעות הרשאה מיוחדת שעליה חותם הלקוח בסניף הבנק. ההשראה מוגבלת לביצוע פעולות של קניה ומכירה בלבד. כלומר, לגרניט אין שום אפשרות בכל מקרה למשוך כספים מהחשבון, אלא רק לקנות ולמכור נכסים פיננסיים בחשבון.
לרוב, שירות של ייעוץ השקעות מתאים ללקוחות בעלי זמן פנוי, ידע וניסיון בהשקעות, ורמת זמינות גבוהה. מכיוון שרמת המעורבות של הלקוח היא גבוהה יותר ביחס למסלול של תיק השקעות מנוהל.
ניתן לקבל ייעוץ השקעות גם לגבי קרנות השתלמות וקופות גמל באמצעות מסלול IRA.
לקביעת פגישה, לחץ/י 0525348721

למה ניהול תיקים אצלנו

קשר רציף

קשר רציף, הדוק ודו כיווני בין מנהל ההשקעות ללקוח לשם יעוץ וביצוע שינויים בצמתי החלטות חשובים

מנהל השקעות אישי

מנהל השקעות אישי, זמין בכל עת הנותן מענה מקצועי, הולם וזמין במגוון תחומים

דגש על חיסכון

השקעה בדגש על חיסכון ליצירת ערך לאורך שנים

התחשבות בצרכי הלקוח

התחשבות בטווח ההשקעה של הלקוח באיתנותו הפיננסית ובצרכים השוטפים

יתרון בשווקים תנודתיים

יתרון עצום בשווקים תנודתיים בהתאמה מירבית לצרכי כל לקוח בכל זמן נתון

ללא זיקה למוצרים מובנים

חברה ללא זיקה למוצרים מובנים כמו קרנות נאמנות, תעודות סל וכדומה

מעוניינים לקבוע פגישה?

צרו קשר 09-9554545
או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם